Archiwum grudzień 2003


gru 29 2003 NoWy SzAbLoNiK
Komentarze: 2

Mialam zamiar dodac notke wczesniej ale przez ta awarie niestety nie moglam. Swieta minely dosc szybko i ogolnie nie najgorzej. Teraz czekam na Sylwestra chociaz dokonca niewiem jeszcze co bede robila.

Odwiedzilam Wasze blogi i zobaczylam ze niektorzy dodali mnie do linkow (za co bardzo dziekuje) mialam zrobic to samo ale niestety sie nie udalo (nieumiem dodawac linkow jesli ktos napisze mi jak to sie robi bede bardzo wdzieczna). Jak widzicie zmienilam tez szablon ostatnio było oko, teraz sa usta (jak tak dalej pojdzie to skompletuje calego czlowieka :))

Nie piszę polskich znakow bo moj szablon niestety ich nie zawiera

@si@ : :
gru 22 2003 JeSzCzE 2 dNi i ...
Komentarze: 7

... ŚwIęTa!!!!! Coraz bardziej z tego powodu się cieszę (chociaż niewiem czy powinnam :/ ). Dziś jakoś wzieło mnie na pieczenie ciastek (czasem tak mam :D:D:D:D) i nawet są jadalne (tzn. ja jadłam i narazie żyję :) Jutro muszę iść dokupić resztę prezentów a nawet niewyobrażacie sobie jak mi się niechce. W sklepach taki tłok że nawet niema jak cokolwiek obejrzeć i w dodatku jest zimno... jesień i zima to dwie najgorsze dla mnie pory roku.

Jutro prawdopodobnie nie dodam notki więc już dziś zyczę wszystkim:

            Mikołaja w kominie,

            prezentów po szyje,

            dwu metrowej choinki,

            cukierków trzy skrzynki,

            dużego bałwana

            i sylwestra do rana z butelką szampana!!!!!

@si@ : :
gru 21 2003 SkOńCzYłAm 16 LaT
Komentarze: 5

Nareszcie wolne!!! nie muszę się uczyć, nie muszę odrabiać lekcji teraz na wszystko mam czas!!!!! wczoraj nawet posprzątałam swój pokój (zajeło mi to cały dzień, ale nic dziwnego niepamiętam kiedy ostatnio tak naprawdę tam sprzątałam :D:D:D:D) Już prawie wszystkie prezenty są kupione. W poniedziałek sądze że dokupię te brakujące.

A dziś jest 21 grudnia (wspaniała data :)) i skończyłam (skończę o 12.50) 16 lat. Trochę żałuję że nie urodziłam się 1 stycznia 88' bo przecież mogłam poczekać te 11 dni i teraz była bym w pg1(moim koffanym gim) no ale niestety :( Moja koleżanka już złożyła mi życzenia żebym wreszcie zmądrzała (dzięki postaram się ale wierz mi to nie będzie łatwe :D:D:D)

@si@ : :
gru 19 2003 NiE bYłO tAk ŹlE
Komentarze: 3

Wigilia udała się w 100%. Tak udanej wigilii klasowej dawno nie miałam. Z poprzednią klasą było super, ale prawdę mówiąc nie zawsze wspólnie rzeczy nam wychodziły a z nową klasą przynajmniej narazie tak jest. Śpiewaliśmy kolędy, składaliśmy sobie życzenia (bardzo bym chciała żeby to się spełniło :) szczególnie jedno ),jedliśmy (z tym to chyba trochę przesadziłam :D:D) i wogóle bardzo mi się podobało!!!!!!!!!!

@si@ : :
gru 18 2003 CoRaZ bLiŻeJ ŚwIęTa...CoRaZ bLiŻeJ ŚwIęTa......
Komentarze: 2

Nareszcie zrozumiałam że jest grudzień i lada dzień będą święta choinka, mikołaj ;) prezenty, zobaczę się z moją "całą" rodzną... i mam nadzieję że będzie fajnie. Jutro ostatni dzień do szkoły, ale i tak nie będzie lekcji tylko wigilja klasowa jakoś mi się nie widzi ta nasza wigilia :/ ale zobaczymy. Trzeba zacząć myśleć o prezentach :) tylko ja jak co roku nie umiem nic sensownego wymyślić (może ktoś ma jakieś pomysły ??- była bym wdzięczna) 

@si@ : :